У Нижньосірогозькому районі проаналізували заборгованість населення за житлово-комунальні послуги

23.09.2014 16:17:00

У Нижньосірогозькому районі проаналізували заборгованість населення за житлово-комунальні послуги

Під керівництвом голови районної державної адміністрації Павла Павлова 19 вересня поточного року в приміщенні районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи, на якому було розглянуто питання «Про рівень сплати за житлово-комунальні послуги та темп росту заборгованості за 8 місяців поточного року». Учать в засіданні робочої групи взяли керівники комунальних підприємств району.
За інформацією завідувача сектора житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Василя Ткаченка станом на 01 вересня поточного року заборгованість за житлово-комунальні послуги склала 192,7 тис. грн. Район за рейтинговими показниками житлово-комунальної сфери займає 17 місце в області. Найбільша заборгованість населення, що проживає на території Нижньосірогозької селищної ради Верхньосіргозької та Першопокровської сільських рад. 
Вирішено вжити заходи щодо погашення заборгованості за житлово-комунальні послуги та активізувати роботу з оснащення артезіанських свердловин приладами технологічного обліку води.

Корисні посилання