У Нижньосірогозькому районі триває обговорення внесення змін до Конституції України

14.08.2014 19:43:00

В приміщенні Нижньосірогозької районної державної адміністрації 13 серпня поточного року проведено семінар-нараду з питань внесення змін до Конституції України

В приміщенні Нижньосірогозької районної державної адміністрації 13 серпня поточного року проведено семінар-нараду з питань внесення змін до Конституції України. В нараді взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гладун, начальник районного управління юстиції в Нижньосірогозькому районі Інеса Угорчук, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, організацій та представники трудових колективів.

Начальник районного управління юстиції в Нижньосірогозькому районі Інеса Угорчук детально ознайомила присутніх із пропозиціями змін до Основного Закону України, що підготовлені Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України на реалізацію реформи місцевого самоврядування, Концепцію якої було схвалено Урядом 1 квітня 2014 року. Також, учасникам наради було представлено презентаційні матеріали, де детально відображено перспективи організації державного управління України.
Узагальнюючи, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гладун зазначила, що питання внесення змін до Основного Закону обумовлене тим, що саме Конституція визначає основи системи влади, і без відповідних змін провести реформу неможливо. Одним із завдань всіх гілок влади є проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед пересічних громадян щодо майбутніх змін, адже у певній мірі вони, безпосередньо, стосуватимуться громад та їх здатності до самоорганізації. Як зазначила Людмила Гладун, що в першу чергу кандидати на посаду сільського голови повинні мати відповідну вищу освіту та значний досвід роботи, що дозволить ефективніше вирішувати поставлені завдання. Окрім цього, заступник голови районної державної адміністрації зазначила, що до обговорення даного питання повинен долучитись кожен.

Корисні посилання