У Нижньосірогозькому районі відбувся автопробіг по місцях бойової слави

08.05.2014 17:18:00

Напередодні Дня Перемоги від меморіального комплексу «Скорботна мати» стартував автопробіг по місцям бойової слави селами району: Верхні Сірогози – Новоолександрівка – Першопокровка – Анатолівка – Новопетрівка

Напередодні Дня Перемоги від меморіального комплексу «Скорботна  мати» стартував автопробіг по місцям бойової слави селами району: Верхні Сірогози – Новоолександрівка – Першопокровка – Анатолівка – Новопетрівка.
Його часники: голова районної організації ветеранів України, учасник війни Віктор Гришин, голова районного Фонду соціальних гарантій військовослужбовців, звільнених у запас Євген Людін, голова районної спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) Юрій Кривцов, дитина-війни Володимир Лясковський.
Привітати учасників автопробігу прийшли голова районної державної адміністрації Павло Павлов, заступник голови районної ради Наталя Ставицька, голова районної організації ветеранів України Віктор Гришин, селищний голова Олександр Грушко та учнівська молодь.
У своїй промові голова районної державної адміністрації Павло Павлов зазначив, що ми повинні пам’ятати про ті страшні сторінки історії. Рани і біль Другої Світової війни не вгамуються ніколи. І що ми повинні зробити все можливе, щоб зберегти мир на нашій землі.
Голова районної організації ветеранів України Віктор Гришин, який розповів дітям про воєнні роки та про подвиги наших земляків.
Учасники автопробігу вшанували пам’ять воїнів, що відали своє життя за мир на землі хвилиною мовчання. Після цього було покладено квіти до меморіального комплексу.
Ветерани Великої Вітчизняної війни в кожному населеному пункті відповідно маршруту зустрілися з очільниками і представниками сільськи громад, учнями місцевих шкіл та поклали букети квітів до пам’ятників воїнам-визволителям.

Корисні посилання