У Нижньосірогозькому районі пройшов огляд-конкурс дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй»

12.05.2014 18:29:00

У Нижньосірогозькому районному будинку культури на високому рівні відбувся районний етап обласного огляду-конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй»

У Нижньосірогозькому районному будинку культури на високому рівні відбувся районний етап обласного огляду-конкурсу дитячої та юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй», присвяченого 200–тій річниці з дня народження Тараса Григоровича Шевченка, 70–ти річчю створення Херсонської області та 70–ти річчю визволення Херсонщини від фашистських загарбників. Організаторами конкурсу були відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, КУ «Нижньосірогозький районний методичний кабінет», КЗ «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва».
На конкурсі були представлені кращі номери дитячої художньої творчості та роботи  декоративно-прикладного і образотворчого мистецтва, фотомистецтва з 15 загальноосвітніх шкіл району та комунального закладу «Нижньосірогозький Будинок творчості дітей та юнацтва». Програма складалася з трьох блоків: «Великому Кобзарю присвячується», «Вічно жива Пам’ять», «Україно! Ти для мене диво!».
На огляд прибуло 307 учасників. Представлено 14 дитячих колективів. Високий рівень репертуару, виконавська майстерність, оригінальність постановок номерів, культура виконавської майстерності, естетика костюмів дитячих колективів Нижньосірогозької, Сірогозької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів та комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва».
Висока якість оформлення, композиційна досконалість, художній рівень учнівських робіт була відмічена членами журі на виставці декоративно-ужиткового, образотворчого та фотомистецтва, яка представлена з Комсомольської, Верхньоторгаївської, Дем’янівської, Першопокровської, Верхньосірогозької, Анатолівської, Сірогозької, Нижньосірогозької, Нижньоторгаївської, Новопетрівської, Червонопартизанської шкіл району та  комунального закладу «Нижньосірогозький будинок творчості дітей та юнацтва». Провідними жанрами були вокальний, художнього слова, декоративно-ужитковий та фотомистецтво.

Корисні посилання