У Нижньосірогозському районі проведено урок патріотизму на тему: «Афганістан – пам’ять священна»

17.02.2014 18:41:00

З метою реалізації в регіонах завдань Президента України у Нижньосірогозькому районі проведено урок патріотизму на тему: «Афганістан – пам’ять священна»

З метою реалізації в регіонах завдань Президента України щодо забезпечення соціального захисту учасників бойових дій на території інших держав, інвалідів війни, сімей загиблих та померлих учасників бойових дій (у контексті проголошення 2014 року Роком учасників бойових дій на території інших держав) 13 лютого 2014 року в приміщенні КЗ «Нижньосірогозька центральна районна бібліотека» було проведено урок патріотизму на тему: «Афганістан – пам’ять священна», на якому були присутні учні 10-А класу Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів.
На цю зустріч запросили Євгена Людіна в минулому воєнного комісара в Нижньосірогозькому районі. А працівники центральної районної бібліотеки ознайомили учнів з трагічною сторінкою нашої історії, розповіли про односельчан, що служили в Афганістані, віддали данину пам’яті полеглим воїнам-афганцям. Присутні переглянули відео та прослухали пісні про Афганістан. До цієї події у бібліотеці оформлено книжкову виставку: «Афганістан – моя кривава рана».

Корисні посилання