У Нижньосірогозькому районі провели акцію «Я змагаюся з туберкульозом! Я можу перемогти туберкульоз»

28.03.2014 15:23:00

24 березня 2014 року Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приєднався до проведення Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз, провівши в районі акцію під гаслом: «Я змагаюся з туберкульозом! Я можу перемогти туберкульоз»

24 березня 2014 року Нижньосірогозький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді приєднався до проведення Всеукраїнського дня боротьби із захворюванням на туберкульоз, провівши в районі акцію під гаслом: «Я змагаюся з туберкульозом! Я можу перемогти туберкульоз». Мета акції – поінформувати про глобальну епідемію туберкульозу якомога більше людей і дати всім зрозуміти, що чинити опір цій хворобі можна і треба.
Під час акції фахівці із соціальної роботи та спеціалісти районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді розповсюджували інформаційно-освітні матеріали з питань протидії захворюваності на туберкульоз серед населення, загалом розповсюджено 183 матеріали, проводили інформаційно-просвітницькі заходи серед різних категорій отримувачів послуг, провели 16 заходів (лекції в школах, організаціях, сільських радах, розповсюдження інформаційно-просвітницьких матеріалів щодо обізнаності з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу), надали 246 індивідуальних послуг. Під час роботи з різними категоріями отримувачів послуг проводилася роз’яснювальна робота щодо проходження флюорографічного обстеження, ризиків поширення туберкульозу.

Корисні посилання