У Нижньосірогозькому районі проводять роботу у напрямку профілактики онкозахворювань

10.02.2014 16:15:00

05 лютого 2014 року відбулась нарада з метою виконання завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань

05 лютого 2014 року при заступнику голови районної державної адміністрації Ользі Малецькій відбулась нарада з метою виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань.
У вступному слові Ольга Малецька наголосила: «Охорона здоров’я сьогодні є ключовою, стратегічною галуззю країни, яка постійно перебуває в центрі уваги державної політики та в центрі уваги Президента України. Щодо профілактики та вчасного лікування онкозахворювань потрібне своєчасне обстеження, щоб виявити злоякісне новоутворення на ранніх стадіях. Для цього, перш за все, має бути якісне обслуговування медперсоналом та бажання самого пацієнта обійти всіх спеціалістів».
Головний лікар центральної районної лікарні Геннадій Гомон проінформував присутніх щодо забезпечення медичної допомоги та медичного обслуговування населення, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я. Активне впровадження здорового способу життя є основним пріоритетом реформи в охороні здоров’я. Своєчасно виявлене захворювання на ранній стадії, зокрема онкологічне, перестає бути вироком і за сучасних медичних технологій може бути успішно вилікуване. «Людина, хвора на рак, психічно, морально та фізично виснажується. Є люди які відмовляються від лікування тому ми спільними зусиллями маємо переконати їх в протилежному, адже дана хвороба, виявлена на ранніх стадіях є виліковною», зазначив лікар.

Корисні посилання