В Нижньосірогозькому проводиться робота щодо поліпшення якості надання соціальних послуг та розширення контингенту їх отримувачів

19.09.2013 16:40:00

З метою реалізації в районі завдань Президента щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання 16 вересня 2013 року о 10-00 в приміщенні Комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відбулась нарада з представниками надавачів соціальних послугЗ метою реалізації в районі завдань Президента щодо забезпечення якісних умов життя населення незалежно від місця проживання 16 вересня 2013 року о 10-00 в приміщенні Комунальної установи «Нижньосірогозький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» відбулась нарада з представниками надавачів соціальних послуг сільських та селищної рад з питання щодо поліпшення якості надання соціальних послуг та розширення контингенту їх отримувачів, яку провела начальник управління соціального захисту населення районної державної адміністрації Інна Пашко.

Присутніх було проінформовано про проект закону щодо створення соціальної інспекції, який розроблено Мінсоцполітикою з метою забезпечення українців якісними і доступними соціальними послугами. Соціальна інспекція – це інструмент внутрішнього контролю, який буде стежити за якістю надання соціальних послуг та захищати права громадян.

Ефективна система надання соціальних послуг має працювати в три етапи. Перший етап: людина приходить у центр надання послуг, котрий працює за принципом «єдиного вікна». Другий – без зайвих довідок і ходінь по кабінетах, на основі інформації з єдиної інформаційної бази отримує необхідну послугу. Третій – соціальна інспекція перевіряє якість надання цієї послуги.

Робота соціальних інспекторів сприятиме тому, щоб соціальна допомога була максимально адресною та її отримували ті, хто справді її потребує.

Також на нараді були обговорені робочі питання.

Корисні посилання