У Нижньосірогозькому районі розглянули питання забезпечення третьої черги мобілізаційного розгортання

08.08.2014 16:23:00

На виконання доручення голови районної державної адміністрації № 25 від 04 серпня 2014 року 06 серпня о 10-00 у залі засідань районної державної адміністрації проведено семінар-нараду з сільськими головами

На виконання доручення голови районної державної адміністрації № 25 від 04 серпня 2014 року 06 серпня о 10-00 у залі засідань районної державної адміністрації проведено семінар-нараду з сільськими головами, у якому взяли участь голова районної державної адміністрації Павло Павлов, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гладун, військовий комісар Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного комісаріату Дмитро Самойлов, головний спеціаліст сектора юридичного, взаємодії з правоохоронними органами, оборонної і мобілізаційної роботи апарату районної державної адміністрації Сергій Пантелей, завідувач організаційного сектора апарату районної державної адміністрації та сільські голови.
На порядок денний було винесено питання: «Про забезпечення третьої черги мобілізаційного розгортання в районі». З даного питання звітували Нижньоторгаївський, Верхньоторгаївський, Сірогозький, Степненський, Дем’янівський сільські голови. Відкрив семінар-нараду голова районної державної адміністрації Павлов Павло Семенович, який звернув увагу на складну ситуацію в Україні, окреслив завдання і закликав присутніх належно дотримуватись та виконувати всі Закони України, які стосуються мобілізаційної, оборонної роботи та військової служби.
У обговорені проблемних питань активну участь взяли всі учасники семінару-наради. Самойлов Дмитро Юрійович акцентував свою увагу на недоліках сільських рад, які виникають під час проведення мобілізаційної роботи, найгострішими з яких є: відсутність плану поновлення на військовий облік військовозобов’язаних, відсутність доповіді щосереди про поновлення на облік, а також неналежна доставка військовозобов’язаних до ОРВК. Також він нагадав найголовніші статті Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу», повідомивши про обов’язки усіх сторін щодо виконання правил військового обліку та мобілізаційного розгортання. Гладун Людмила Миколаївна звернула увагу сільських голів на неухильне виконання розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій з мобілізаційних питань.
На семінарі-нараді було рекомендовано виконкомам сільських рад покращити роботу з питань забезпечення третьої черги мобілізаційного розгортання. З цією метою:
– своєчасно оповіщувати і доставляти громадян, які призиваються на військову службу, забезпечувати прибуття техніки, що призначена для передачі у разі мобілізації Збройним Силам України, на збірні пункти та у військові частини;
– виділяти тимчасово транспортні засоби (автобуси або критий автотранспорт, призначений для перевезення особового складу) для доставки призваних громадян із Нижньосірогозько-Іванівського об’єднаного військового комісаріату до військових частин відповідно до мобілізаційних планів та згідно із його заявкою у визначені ними терміни.

Корисні посилання