У Нижньосірогозькому районі розглянули питання щодо харчування учнів у школі

16.09.2013 23:14:00

З метою реалізації в регіонах завдань і доручень Президента України щодо популяризації у регіонах здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом відбулася нарада керівників навчальних закладів району, на якій розглядалось питання «Організація харчування учнів у школі. Формування здорового способу життя»

З метою реалізації в регіонах завдань і доручень Президента України щодо популяризації у регіонах здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом з метою всебічного розвитку кожної дитини на виконання соціальних ініціатив Президента України «Діти – майбутнє України» 12 вересня 2013 року в  кабінеті комунальної установи «Нижньосірогозький районний методичний кабінет» відбулася нарада керівників навчальних закладів району, на якій розглядалось питання «Організація харчування учнів у школі. Формування здорового способу життя».
Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Андрій Конюх довів до відома присутніх, що одним з основних завдань сучасної освітньої політики при організації навчально-виховного процесу є збереження здоров’я та формування здорового способу життя у підростаючого покоління. При цьому важливе значення має організація харчування учнів у навчальних закладах, дотримання фізіологічних та санітарних норм, забезпечення продуктами натурального походження з високою харчовою і біологічною цінністю, формування у шкільні роки відповідального ставлення дітей до власного здоров’я та вироблення навичок здорового способу життя, формування культури харчування з ранніх дитячих років.
За результатами наради керівникам навчальних закладів були дані доручення, серед яких – вести контроль забезпечення харчоблоків якісними продовольчими товарами, посилити контроль за збереженням здоров’я дітей та недопущення використання заборонених продуктів, здійснити перевірку стану організації харчування в закладах освіти району.

Корисні посилання