У Нижньосірогозькому районі розглянули питання щодо увіковічення пам’яті військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань у зоні АТО

29.10.2014 15:10:00

Про роботу з підготовки та реалізації в районі заходів з увіковічення пам’яті військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань у зоні АТО йшлося на засіданні «круглого столу», яке відбулось 27 жовтня 2014 року

Про роботу з підготовки та реалізації в районі заходів з увіковічення пам’яті військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань у зоні АТО йшлося на засіданні «круглого столу», яке відбулось 27 жовтня 2014 року. Засідання пройшло за участю начальників відділів та секторів  райдержадміністрації та інших.
З основними положеннями рекомендацій для місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо заходів, пов’язаних із героїзацією осіб, які віддали життя за незалежність України, вшанування їх пам’яті, патріотичного виховання та консолідації Українського народу, розроблених Українським інститутом національної пам’яті, ознайомила заступник голови райдержадміністрації Людмила Гладун. 
Учасники «круглого столу» обговорили рекомендації та внесли свої пропозиції до плану підготовки та реалізації в районі заходів з увіковічення пам’яті військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань у зоні АТО. Директор Нижньосірогозької ЗОШ Людмила Ковальчук проінформувала про проведену роботу по патріотичному вихованню молоді та встановлення куточку пам’яті загиблого вояка АТО, колишнього учня Нижньосірогозької ЗОШ Анатолія Шиліка.
В.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрація Наталя Мізюк відмітила, що в загальноосвітніх школах проводяться зустрічі з військовослужбовцями, які повернулися із зони антитерористичної операції, конкурси малюнків, в бібліотеках організовано тематичні виставки. Було розроблено план підготовки та реалізації в районі заходів з увіковічення пам’яті військовослужбовців, які загинули під час виконання завдань у зоні АТО.

Корисні посилання