У Нижньосірогозькому районі вирішили питання, яке порушувалось заявницею в рамках проекту «Діалог з країною»

20.02.2014 17:50:00

З метою реалізації в регіонах завдань Президента України щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичного виховання підростаючого покоління 19 лютого відбулося засідання «круглого столу» з питань, що порушувались заявницею в рамках проекту «Діалог з країною»

З метою реалізації в регіонах завдань Президента України щодо вшанування та державної підтримки ветеранів війни, нинішніх захисників Вітчизни, а також патріотичного виховання підростаючого покоління (у контексті відзначення Дня захисника Вітчизни та виконання Указу Президента України від 19.10.2012 №604 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», реалізація у регіонах завдань Президента України щодо належної роботи із зверненнями громадян, а також підведення підсумків вирішення питань, що надійшли у рамках проекту «Діалог з країною» під керівництвом заступника голови районної державної адміністрації Ольги Малецької 19 лютого відбулося засідання «круглого столу» з питань, що порушувались заявницею в рамках проекту «Діалог з країною». 
З даного питання доповідала головний спеціаліст відділу з питань внутрішньої політики, преси та інформації, зв’язків з громадськістю апарату районної Юлія Пархоменко, яка повідомила, що протягом 2013 року в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року на адресу районної державної адміністрації надійшло 41 письмове звернення, що дорівнює минулорічному показнику. Щодо тематики питань, то жителі району порушили: 18 (44%) – соціального захисту, 8 (20%)– аграрної політики та земельних відносин, 7 (17%) питань забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку, 3 (7%) – комунального господарства, 3 (7%) – фінансової політики, 2 (5%) –транспорту та зв’язку. 
На особистий прийом до керівництва районної державної адміністрації надійшло 82 звернення  від жителів району, що на 12 менше показника минулого року. На вищезазначених прийомах було порушено 82 питання, а саме: соціального захисту населення – 66 (80%), забезпечення законності – 7 (8%), аграрної політики  – 5 (6%), охорони здоров’я – 3 (4%), комунального господарства – 1 (2%),  освіти – 1 (1%), праці та заробітної плати – 1 (1%). Належна увага була приділена розгляду звернень громадян, що надійшли до Президента України в рамках телевізійного проекту «Діалог з країною». Дане звернення було розглянуто та вирішено.
Підводячи підсумки наради, заступник голови районної державної адміністрації Ольга Малецька наголосила, що: «Забезпечення належного та всебічного розгляду звернень громадян – таке завдання ставить Глава держави Віктор Янукович перед органами державної влади на місцях. Люди звертаються із тими проблемами, які не можуть вирішити самостійно, тому громадяни повинні бути впевнені, що ми вчасно розглянемо та вирішимо порушені питання. Робота структурних підрозділів райдержадміністрації повинна бути спрямована на забезпечення кваліфікованого, неупередженого, об’єктивного та своєчасного розгляду звернень громадян, створення умов для реалізації громадянами свого конституційного права на звернення».

Корисні посилання