У Нижньосірогозькому районі відбулося засідання колегії райдержадміністрації

26.09.2014 16:05:00

Значної уваги було приділено питанню щодо виконання структурними підрозділами районної державної адміністрації, комунальними підприємствами та виконкомами рад району заходів щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 року

25 вересня відбулося чергове засідання колегії районної державної адміністрації під головуванням голови районної державної адміністрації Павла Павлова. Порядком денним колегії було передбачено розгляд ряду важливих питань.
Значної уваги було приділено питанню щодо виконання структурними підрозділами районної державної адміністрації, комунальними підприємствами та виконкомами рад району заходів щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2014/15 року. Доповідав з даного питання  завідувач сектора житлово-комунального господарства та надзвичайних ситуацій районної державної адміністрації Василь Ткаченко. Він зазначив, що за результати щоденного моніторингу проходження підготовки до опалювального сезону 2014/15 року свідчать про недостатнє забезпечення органами місцевого самоврядування підготовки об’єктів господарського комплексу району до роботи у зимових умовах, поліпшення відповідних показників. Павло Павлов підбив підсумки обговорення даного питання та зазначив, що сільським, селищному головам, керівникам підприємств, установ та організацій району необхідно вжити невідкладних заходів щодо попередження можливих надзвичайних ситуацій, характерних для зимового часу та терміново укласти угоди з підприємствами, організаціями, фермерами, приватними підприємцями щодо надання інженерної техніки для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій  і стихійного лиха, посилити роботу по покращенню розрахунків споживачів за житлово-комунальні послуги. Також наголосив, що невідкладного вирішення потребує питання забезпечення паливом закладів соціальної сфери.
Ознайомила присутніх з підсумками туристичного сезону 2014 року начальник відділу культури і туризму районної державної адміністрації Ольга Шевченко. Вона зазначила, що враховуючи можливості району, у туристичному сезоні 2014 року діяло чотири маршрути по рідному краю. Екскурсіями та туристичними походами по визначних пам’ятках історії та культури охоплено 705 дітей загальноосвітніх шкіл району.  Відділом культури і туризму районної державної адміністрації проведено інвентаризацію, складено базу даних об’єктів, придатних для використання у сфері туризму, складено технологічну карту туристичного маршруту «З нашого минулого, для нашого майбутнього», створено презентацію «Туристичні можливості Нижньосірогозького району», розроблено туристичну карту району, із зазначенням пам’яток історії та археології, інших об’єктів показу, фестивальну карту району, із зазначенням конкурсів, фестивалів, обрядових дійств, зразок іміджевого біг-борду туристичного спрямування.
Виступила заступник голови районної державної адміністрації Людмила Гладун, яка наголосила, що у нашому районі, порівнюючи з іншими районами, не такі широкі туристичні можливості, але  не зважаючи на це постійно проводяться туристичні та екскурсійні поїздки для дітей і молоді. 
За результатами роботи колегії було прийнято ряд розпорядчих документів.

Корисні посилання