У Нижньосірогозькому районі відбувся огляд аматорських колективів художньої самодіяльності, приурочений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка

05.03.2014 17:10:00

04 березня 2014 року в Нижньосірогозькому районі відбувся обласний огляд аматорських колективів художньої самодіяльності сільських закладів культури привчений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка та до 70-ти річчя утворення Херсонської області

04 березня 2014 року в Нижньосірогозькому районі відбувся обласний огляд аматорських колективів художньої самодіяльності сільських закладів культури привчений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка та до 70-ти річчя утворення Херсонської області. У концерті взяли участь 37 колективів. Захід проходив в районному будинку культури. У фойє було представлено виставку робіт народних умільців Сірогозщини та виставку присвячену 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка.
До звітного концерту було включено номери присвячені 200-річчю з дня народження великого Кобзаря. Зокрема було підготовлено театралізований номер в ході, якого глядачів було ознайомлено з життям та творчістю Великого Кобзаря. На заході були присутні: керівництво району, учні загальноосвітньої школи, представники трудових колективів району, населення району. Звітний концерт був проведений з метою подальшого розвитку самодіяльного народного мистецтва на селі і пройшов на високому рівні.  
Окрім цього, до визначної дати 07 березня заплановано покладання квітів до пам’ятника Т.Г.Шевченка, який знаходиться в Нижньосірогозькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів та заплановано проведення тематичних заходів, оформлення тематичних виставок.

Корисні посилання