У Нижньосірогозькому районі покращують медичне обслуговування для населення

10.02.2014 18:04:00

З метою покращення надання медичної допомоги населенню району в районі функціонують всі заклади системи охорони здоров’я. Нині центральна районна лікарня акредитована на першу категорію

З метою покращення надання медичної допомоги населенню району в районі функціонують всі заклади системи охорони здоров’я. Нині центральна районна лікарня акредитована на першу категорію. В її складі функціонує хірургічне, терапевтичне, гінекологічне, інфекційне, пологове та дитяче відділення, які оснащено відповідно до сучасних вимог. Проведені капітальні ремонти пологового та дитячого відділень, фізкабінету, операційного  блоку, поліклініки, перев’язочної хірургічного відділення, облаштовано дві палати підвищеної комфортності для ветеранів Великої Вітчизняної війни. Замінено всі двері першого поверху та більшість вікон на сучасні енергозберігаючі конструкції. Здійснено капітальний ремонт-реконструкцію приймального відділення та відділення швидкої медичної допомоги, на базі яких створено центр екстреної медицини.
Окрім цього, найбільш важливішим завданням, яке постало перед керівництвом району та головним лікарем центральної районної лікарні це заміна котла. Завдяки спільним зусиллям адміністрації центральної районної лікарні та районної влади на початку 2014 року в лікарні було замінено старий котел на сучасний, що значно покращило температурний режим по всій лікарні. 06 січня поточного року голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін та голова районної ради Володимир Мельничук здійснили робочу поїздку до центральної районної лікарні з метою оглянути щойно відремонтовану палату в хірургічному відділенні та нещодавно встановлений новий котел.

Корисні посилання