У Нижньосірогозькому районі удосконалюють роботу медичних закладів

03.02.2014 16:10:00

28 січня поточного року голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін та голова районної ради Володимир Мельничук зустрілись з колективом Нижньосірогозької центральної районної лікарні

З метою підбиття підсумки реалізації у 2013 році проекту «Територія здоров’я» в контексті виконання завдань Президента України щодо забезпечення якісних умов життя населення та підтримки ініціатив місцевих громад 28 січня поточного року голова районної державної адміністрації Олександр Шилкін та голова районної ради Володимир Мельничук зустрілись з колективом Нижньосірогозької центральної районної лікарні.
В ході зустрічі голова районної державної адміністрації зазначив: «Поліпшення якості надання медичних послуг населенню в контексті реалізації в області проекту «Територія здоров’я» на сьогодні є однією з важливих задач як Президента України, так і обласної влади. Протягом минулого рок в області, створено 22 центри первинної медичної санітарної допомоги, які гарантують хворим забезпечення усіма медичними послугами і є мобільними і надзвичайно ефективними. Щодо нашого району, то в ньому акредитовані всі заклади сільської медицини. Створено центр первинної медико-санітарної допомоги. Загалом проводиться значна робота щодо покращення умов надання медичної допомоги населенню району». 
Головний лікар центральної районної лікарні Геннадій Гомон зазначив, що протягом минулого року в усіх районних закладах охорони здоров’я зроблено поточні ремонти, в центральній районній лікарні відремонтовано перев’язочну хірургічного відділення, палати терапевтичного відділення, оновлюються матеріально-технічна база закладів медицини. Після зустрічі голова районної державної адміністрації та голова районної ради оглянули відремонтовані палати та нове медичне обладнання.

Корисні посилання