У Нижньосірогозькому районі виділені земельні ділянки для розміщення геліостанцій

14.08.2013 22:11:00

З метою реалізації в районі завдань Президента України щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини 13 серпня в залі засідань районної державної адміністрації відбулась нарада по залученню інвестицій в економіку Нижньосірогозького району

З метою реалізації в районі завдань Президента України щодо вирішення актуальних проблем Херсонщини 13 серпня в залі засідань районної державної адміністрації відбулась нарада по залученню інвестицій в економіку Нижньосірогозького району.
Начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації Олександр Леміх охарактеризував інвестиційні переваги району та загальні проблеми, що стримують залучення інвестицій. З метою забезпечення інвестиційної привабливості, формування позитивного інвестиційного іміджу Нижньосірогозького району, для забезпечення зростання надходжень інвестицій та розв’язання на цій основі найголовніших проблем і завдань соціально-економічного розвитку району, рішенням ХVІІ сесії районної ради шостого скликання від 23 лютого 2012 року № 198 затверджена програма розвитку інвестиційної діяльності Нижньосірогозького району на 2012-2015 роки. Повідомив, що інвестиційну діяльність району характеризують інвестиції вітчизняного походження. За І півріччя поточного року (за оперативними даними) в економіку району залучено 600 тис. грн капітальних інвестицій.
Запрошені голови сільських та селищної рад поінформували про роботу щодо залучення інвестицій, зокрема про наявність земельних ділянок, які пропонуються потенційним інвесторам для залучення інвестицій, об’єктів комунальної власності, які пропонуються для здачі в оренду. Також було зазначено, що на території Нижньосірогозької селищної та трьох сільських рад (Новопетрівської, Новоолександрівської та Першопокровської) відібрано земельні ділянки, які пропонуються під розміщення геліостанцій. Ведеться пошук потенційних інвесторів.
Підводячи підсумки наради, заступник голови райдержадміністрації Юлія Пацюк зазначила, що забезпечення динамічного соціально-економічного розвитку району відповідно до визначених пріоритетів потребує проведення ефективної інвестиційної політики. В умовах Нижньосірогозького району, враховуючи показники його соціально-економічного розвитку, лише впровадження інвестиційної моделі розвитку економіки на базі використання конкурентних переваг може забезпечити не тільки подолання структурних диспропорцій в діяльності, але й вирішити питання щодо створення нових робочих місць та підняття життєвого рівня населення. 

Корисні посилання