У Нижньосірогозькому районі за 7 місяців 2013 року за земельні ділянки сплачено 1,5 млн грн

23.08.2013 18:56:00

За 7 місяців поточного року від фізичних осіб, що мають у власності або у використанні земельні ділянки надійшло 1,5 млн грн, що на 0,6 млн грн більше, ніж сплачено за аналогічний період минулого року

За 7 місяців поточного року від фізичних осіб, що мають у власності або у використанні земельні ділянки, надійшло 1,5 млн грн, що на 0,6 млн грн більше, ніж сплачено за аналогічний період минулого року. Працівниками Нижньосірогозького відділення Генічеської ОДПІ проведена інвентаризація земельних ділянок та здійснено нарахування земельного податку. Платникам – фізичним особам вручені податкові повідомлення-рішення. 
Відповідно до Податкового кодексу України земельний податок сплачується фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення. Останній день сплати податку – 26 серпня 2013 року. Нагадаємо, що одним із істотних джерел наповнення місцевого бюджету району є сплата власниками і користувачами земельних ділянок земельного податку. По Нижньосірогозькому району всього обліковується 9091 власників та користувачів земельних ділянок.

Корисні посилання