У Новій Каховці до 70-ї річниці визволення території від німецько-фашистських загарбників висаджено 70 саджанців молодих берізок

04.11.2013 17:10:00

01 листопада в Парку Слави відбувся урочистий мітинг «Нащадкам святої відваги!» до 69-ї річниці визволення України та 70-ї річниці визволення території, на якій розташована Новокаховська міська рада від німецько-фашистських загарбників. Мітинг проводився в рамках Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України»,

01 листопада в Парку Слави відбувся урочистий мітинг «Нащадкам святої відваги!» до 69-ї річниці визволення України та 70-ї річниці визволення території, на якій розташована Новокаховська міська рада від німецько-фашистських загарбників. Мітинг проводився в рамках Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України», яка з 28 жовтня  проходить на території Херсонської області.
 
До присутніх звернувся міський голова Володимир Коваленко: « Сьогодні ми вшановуємо усіх тих, хто поліг на полі бою, хто захищав  Батьківщину». На мітингу також виступили: ветеран Великої Вітчизняної війни Олександр Сігаєв, голова Громадської ради при виконавчому комітеті Лариса Житченко, студент факультету «Правознавства» Новокаховського коледжу Таврійського державного  агротехнологічного університету Микола Михайленко.
Від учасників мітингу до Вічного Вогню міський голова Володимир Коваленко та ветеран Великої Вітчизняної війни Олександр Сігаєв поклали корзину квітів.
 
За ініціативи міського голови цього дня було висаджено 70 саджанців молодих берізок у сквері Сільських будівельників по вул. Першотравневій. Корзину квітів також покладено до Пам’ятного знаку на честь 33 гвардійської Севастопольської ордена Суворова стрілецької дивізії, який знаходиться у цьому сквері.

Корисні посилання