У Новій Каховці обговорили питання створення та збереження роботодавцями робочих місць

30.07.2013 18:24:00

26 липня 2013 року на базі міського центру зайнятості було проведено круглий стіл «Стимулювання створення та збереження роботодавцями робочих місць»

26 липня 2013 року на базі міського центру зайнятості було проведено круглий стіл «Стимулювання створення та збереження роботодавцями робочих місць». У заході взяли участь представники міського центру зайнятості, Управління Пенсійного фонду України у м.Нова Каховка, управління праці та соціального захисту населення, КЗ «Центральна міська лікарня м. Нова Каховка, ВАТ «Завод плавлених сирів» та ін. 
У ході круглого столу були розглянуті та обговорені питання: права та обов’язки роботодавця відповідно нового Закону України «Про зайнятість населення»; вік навчанню не перешкода: нові професії та спеціальності для громадян категорії +45; стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць; питання легалізації зайнятості населення.
Під час проведення заходу було акцентовано увагу на тому, що з 31.01.2013 року набрав чинності новий Закон України «Про зайнятість населення», в основу якого покладено стимулювання роботодавців та місцевого самоврядування до створення нових робочих місць з високою оплатою праці, збереження діючих робочих місць, сприяння розвитку малого підприємництва, працевлаштування громадян, які недостатньо конкурентноспроможні на ринку праці. 
Підводячи підсумки круглого столу, учасники надійшли висновків, що тільки в тісній взаємодії органів державної влади, роботодавців та служби зайнятості можливе розв’язання однієї з найважчих проблем, питанні створення нових робочих місць для працевлаштування незайнятих громадян.

Корисні посилання