У Новій Каховці обговорювали Міжнародну Програму “ICITAР”

21.03.2013 17:27:00

В рамках Міжнародної Програми підвищення кваліфікації органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США (ICITAР) 19-20 березня в місті Нова Каховка проходили заходи з удосконалення практики взаємодії міліції з населенням

В рамках Міжнародної Програми підвищення кваліфікації органів кримінального розслідування Департаменту юстиції США (ICITAР) 19-20 березня в місті Нова Каховка проходили заходи з удосконалення практики взаємодії міліції з населенням. Протягом двох днів представники Міжнародної Програми “ICITAР” ознайомилися з роботою дільничних інспекторів Новокаховського МВ УМВС та оглянули дільничні  пункти Дніпрянського та Таврійського відділень міліції, зустрілися з членами громадського формування “Зубр” (показове тренування членів ГФ “Зубр”), ознайомилися з роботою патрульних служб, роботою міліції в навчальних закладах міста (на базі СЗОШ № 8). Гості ділилися своїм досвідом співпраці з населенням та створенням атмосфери взаємодовіри.
 
20 березня в малій залі виконавчого комітету відбулася зустріч з міським головою Володимиром Коваленком. На зустрічі були присутні заступник міського голови Артур Григорьєв, начальник Новокаховського МВ УМВС України в Херсонській області, майор міліції Володимир Калашнік, начальник служби у справах дітей Оксана Поповиченко. Міжнародну Програму  “ICITAП”  представляли  Гленсор Рональд, експерт  програми, заступник начальника поліції міста Рено, штат Невада (у відставці), Пікок Роберт, старший радник, координатор, менеджери програми та ведучий експерт Харківського інституту соціальних досліджень. На зустрічі мова йшла про ситуацію з правопорушеннями серед дітей. Це спільна проблема для США та України. Під час зустрічі сторони обмінялися думками з цього питання. Міський голова Володимир Коваленко поінформував про можливості міста щодо залучення дітей в спортивні секції. Гості залишилися задоволеними своєю програмою перебування в місті та сподіваються, що Програма співпраці міліції та громади, завдяки підтримці органів влади буде успішно реалізовуватися у Новій Каховці. 

Корисні посилання