У Новій Каховці відсвяткували 25-річчя Народного хору ветеранів війни та праці Палацу культури

04.11.2013 17:16:00

30 жовтня у Новій Каховці Народний хор ветеранів війни та праці відсвяткував своє 25-річчя

30 жовтня у Новій Каховці Народний хор ветеранів війни та праці відсвяткував своє 25-річчя. 
 
Хор ветеранів війни та праці створено у 1988 році при активній підтримці новокаховської міської ради ветеранів війни та праці. Першим керівником хору був Юрій Романюк, а концертмейстером Володимир Литвиненко. У складі колективу 38 учасників бойових дій Великої Вітчизняної війни та ветеранів праці, першобудівників міста. Активними сподвижниками створення цього колективу були його учасники Доротея Телініна та Анна Пахно. За досягнення високої виконавчої майстерності, творчу працю у 1990 році колективу присвоєно звання “Народний самодіяльний”. Репертуар хору постійно змінюється, ускладнюється. Ці зміни відбулися з приходом в колектив нового керівника Світлани Ричкової, яка включила в репертуар колективу класичні твори “Якби мені черевики”, “Човник хитається”, заключний хор “Там за тихим, за Дунаєм” з опери “Запорожець за Дунаєм” Гулака-Артемовського та багато інших. З 1998 по 2009 рік хор ставав лауреатом фестивалю “Чорнобаївський заспів”. Всі ці роки колектив успішно підтверджує звання “народного”.
Висока виконавська майстерність, різноплановий репертуар дозволяє колективу брати участь у святкових заходах, концертах, оглядах і фестивалях. Хор є учасником  художньо-патріотичної акції ” Ветеранська хвиля” у місті Херсоні, благодійному марафоні “Весна надії” у місті Нова Каховка, зустрічей з клубами ветеранів у  містах Берислав та Токмак (Запорізька обл.). Колектив бере участь в обласному конкурсі хорових колективів “Чорнобаївський заспів”, “Оберіг” (Горностаївка). Колектив завжди бажаний гість у школах, вищих учбових закладах, військовій частині та трудових колективах міста.

Привітати ювілярів прийшли творчі колективи міста Нова Каховка та хор ветеранів міста Берислав. Міський голова Володимир Коваленко привітав учасників хору та вручив їм грошову премію.

Корисні посилання