У Новій Каховці показник усиновлення дітей збільшився на 6,5 відсотків

27.02.2013 00:50:00

У Новій Каховці показник влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання становить 83,5%, тобто приріст складає +6,5%.

У Новій Каховці показник влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, до сімейних форм виховання становить 83,5%, тобто приріст складає +6,5%. Серед районів Херсонської області Нова Каховка посіла друге місце, а перше місце – серед міст обласного значення. Про це повідомляє обласна служба у справах дітей.
Під опікою Новокаховської міської ради станом на 31 грудня 2012 року перебувало 152 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, з них: 121 дитина, яка перебуває на первинному обліку служби у справах дітей виконкому Новокаховської міської ради, та 31 малолітній, які перебувають на обліку в інших районах та областях України, виховуються у родинах жителів Новокаховської громади. 
Нагадаємо, що 26 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Новокаховської міської ради, на якому було розглянуто 47 питань. Серед основних: питання про соціальний захист дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, реалізацію їх прав на сімейне виховання. За словами начальника служби у справах дітей Оксани Поповиченко за останні роки спостерігається зменшення кількості дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. 
Служба у справах дітей поставила перед собою наступні завдання: влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у державних дитячих закладах (інтернатах) до сімейних форм виховання, створення прийомної родини, збереження та відтворення біологічної родини, особливо у сільській місцевості.

Корисні посилання