У Новій Каховці пройшли святкування 95-річчя ВЛКСМ

04.11.2013 19:25:00

29 жовтня в приміщенні Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету відбулися урочистості з нагоди 95-річчя з дня народження комсомолу «Ти і слава, і гордість країни, комсомол!»

29 жовтня в приміщенні Новокаховського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету відбулися урочистості з нагоди 95-річчя з дня народження комсомолу ВЛКСМ (Всесоюзний Ленінський Комуністичний Союз Молоді) «Ти і слава, і гордість країни, комсомол!». Святкове зібрання привітав міський голова Володимир Коваленко. Від усіх присутніх до пам’ятника Леніну були покладені квіти.
В урочистостях взяли участь відомі новокаховчани, для яких комсомол став не тільки школою виховання, а й школою життя. Школу комсомолу пройшла переважна більшість працівників апарату міськвиконкому. Комсомольська юність відіграла важливу роль у виборі життєвого шляху міського голови Володимира Коваленка. 14 років стажу перебування в комсомолі у першого заступника міського голови Леоніда Чурсинова. Заступник міського голови Вадим Мерзлов   очолював 4 роки комсомольську організацію радгоспу-заводу «Таврія» (сьогодні ПАТ «Дім марочних коньяків «Таврія»). 
Комсомольці відіграли важливу роль у будівництві міста Нова Каховка.
Міський голова Володимир Коваленко зазначив, що: “В листопаді 1950 року з’їхались молоді, енергійні люди, сповнені рішучості за короткий термін побудувати потрібну країні ГЕС, а згодом возвести місто-красень, місто-сад – Нову Каховку”. Цікавими були спогади представників старшого покоління комсомольців міста. Кожному було що розповісти про життя комсомольців, про їх добрі справи.
Учасників  урочистостей привітала молодь та творчі колективи міста.

Корисні посилання