У Новій Каховці пройшли змагання “Тато, мама, я – спортивна сім’я”

20.03.2013 16:02:00

У Новій Каховці 16 березня 2013 року у спортивному залі “Будівельник” пройшли міські змагання “Тато, мама, я – спортивна сім’я – 2013”, в яких взяли участь сімейні колективи з 12 навчальних закладів

У Новій Каховці 16 березня 2013 року у спортивному залі “Будівельник” пройшли міські змагання “Тато, мама, я – спортивна сім’я – 2013”.
В заході взяли участь сімейні колективи з 12 навчальних закладів (ЗОШ № 1, НВК № 2, ЗОШ № 3, НВК № 4, ЗОШ № 5, ЗОШ № 6, ЗОШ № 7, СЗОШ № 8, Новокаховська гімназія, Дніпрянська та Маслівська ЗОШ).
Традиційні змагання пройшли на належному організаційному рівні, було забезпечено їх суддівство, медичне обслуговування, а також яскравий та веселий художній супровід, який було здійснено за допомогою колективу Будинку дитячої творчості (директор Ірина Лісовська). На святі був присутній міський голова Володимир Коваленко, директори шкіл та багато вболівальників. 
Всі учасники були нагороджені цінними подарунками, наданими благодійним фондом «Нова Каховка» (керівник Олена Ходорковська), Новокаховським цехом ТОВ «Берислав-хлібозавод» (керівник Юрій Тимощук) та ФОП Сергій Гриненко.
За підсумками проведеного заходу:
ІІІ місце – родина Андрієвських (ЗОШ № 6);
ІІ місце – родина Романюк (НВК № 2);
І місце – родина Бойко (Новокаховська гімназія).
Нагадаємо, що основним пріоритетом соціальних ініціатив Президента є правильне та повноцінне виховання молодого покоління.

Корисні посилання