У Новій Каховці проведено фестиваль «Дні документального кіно з прав людини»

13.12.2013 23:29:00

У Новій Каховці проведено фестиваль «Дні документального кіно з прав людини» в рамках акції «16 днів проти насильства»

10 грудня (День прав людини) народи всього світу відзначають прийняття та проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини. Саме в цей день, на базі Новокаховського політехнічного коледжу ОНПУ відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської міської ради спільно з молодіжною громадською організацією «Перспектива» було проведено фестиваль «Дні документального кіно з прав людини», в рамках проведення 10-го Мандрівного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який стартував 3 жовтня в Сімферополі і вже відвідав 22 регіони України.
В заході взяли участь студенти усіх вищих навчальних закладів міста. У програму увійшли три фільми-переможці фестивалю: «Мрія», «Земля сліпих», «Одна». Перегляд фільмів завершився обговоренням піднятих у фільмах проблем порушення прав людини.
Фестиваль став завершальним етапом проведення на території Новокаховської міської ради акції «16 днів проти насильства», яка розпочалася 25 листопада 2013 року з метою привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та розширення партнерського руху органів державної влади, державних установ, громадських організацій до проблем насильства в сім’ї та захисту прав людини.

Корисні посилання