У Новій Каховці провели «круглий стіл» з питань онкологічних захворювань

06.02.2014 18:05:00

С целью реализации в регионах задач Президента Украины по обеспечению доступности медицинской помощи и медицинского обслуживания для населения государства, развития инфраструктуры учреждений здравоохранения, в частности в направлении профилактики и лечения онкологических заболеваний городской председатель Владимир Коваленко провел 05 февраля заседание за «круглым столом»

З метою  реалізації в регіонах завдань Президента України щодо забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення держави, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, зокрема у напрямку профілактики та лікування онкологічних захворювань  міський голова Володимир Коваленко провів 05 лютого засідання за «круглим столом». 
Відкриваючи засідання, Володимир Коваленко зазначив, що: «Питання онкозахворювань в країні є актуальним. Щорічне збільшення хворих в місті викликає занепокоєння. Сьогоднішнє засідання має на миті ознайомлення з роботою ЦМЛ в цьому напрямку». 
Головний лікар КЗ «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Ігор Гайдаманчук ознайомив присутніх  зі статистикою онкологічних захворювань у місті, роботою лікарів з питання ранньої діагностики захворювання.

Учасники засідання обговорили питання забезпечення онкохворих ліками, обезболюючими препаратами та їх доставкою до хворих, важливість проведення профоглядів працівників установ, організацій, підприємств різних форм власності, проведення просвітницької роботи серед населення з питань профілактики онкологічних захворювань шляхом проведення бесід, засідань «круглих столів», лекцій. 

Підводячи підсумки, було зазначено ряд проблем, над якими потрібно працювати: оновлення матеріально-технічної бази, необхідність закупівлі апаратури для проведення ректоскопії, проведення профілактичних заходів.

Корисні посилання