У Новій Каховці проводяться спільні заходи з представниками національних меншин

08.11.2013 23:08:00

На виконання у регіонах завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, 07 листопада в приміщені Центральної міської бібліотеки відбувся «круглий стіл»

На виконання у регіонах завдань Президента України щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин, 07 листопада в приміщені Центральної міської бібліотеки відбувся «круглий стіл», в якому взяли участь керуючий справами виконавчого комітету Новокаховської міської ради Василь Акуленко, працівники міського відділу культури та громадських організацій, зареєстрованих на території Новокаховської міської ради.
Розпочинаючи зустріч, керуючий справами виконавчого комітету Василь Акуленко підкреслив, що: «Місто Нова Каховка завжди було і є територією, де абсолютно спокійно і комфортно проживають люди різних національностей і народностей. Зараз в місті реалізується чимало заходів у рамках виконання завдань Президента України Віктора Януковича щодо зміцнення міжнаціональної злагоди та порозуміння, задоволення культурних та освітніх потреб національних меншин».
Про співпрацю з органами влади та про  свою роботу розповів керівник громадської організації “Руський культурний центр м. Нова Каховка” Вячеслав Кузнецов. Міський відділ культури і туризму плідно співпрацює з цією громадською організацією при підготовці та святкуванню Дня Перемоги, організації вечорів для ветеранів Великої Вітчизняної війни, Новорічних свят. 
Змістовною була розповідь Юрія Бехтхольда, керівника громадської організації «Центр німецької культури», яка входить до складу Громадської ради при виконавчому комітеті Новокаховської міської ради.
Плідно працює нещодавно зареєстрована в місті громадська організація  «Польський дім». За сприяння даної організації в місті проводяться Дні польської культури, взаємообмін творчими колективами. Так, у вересні 2013 року  творчі колективи міського Палацу культури зразковий ансамбль танцю «Ручеёк» (керівник Марина Ющенко), зразковий ансамбль танцю «Сонечко» (керівник Заслужений працівник культури України Алла Мельниченко) та Народний оркестр народних інструментів (керівник Заслужений працівник культури України Василь Яротник) взяли участь у фольклорному фестивалі, який провходив у Польщі. За словами керівника громадської організації «Польський дім» Ігоря Хлистова в наступному році також планується багато цікавих заходів.
Насамкінець «круглого столу» було запропоновано розробити програму заходів відзначення у 2014 році Дня Європи в місті Нова Каховка за участю представників національних меншин.

Корисні посилання