У Новій Каховці відбулась традиційна щорічна «ялинка міського голови»

25.12.2014 23:01:00

Сьогодні, 25 грудня, у ТРК «Оскар» (дитяче кафе) відбулась традиційна щорічна «ялинка міського голови». 98 дітлахів-сиріт гралися з казковими героями, танцювали, співали, кружляли у хороводі

Сьогодні, 25 грудня, у ТРК «Оскар» (дитяче кафе) відбулась традиційна щорічна «ялинка міського голови». 98 дітлахів-сиріт гралися з казковими героями, танцювали, співали, кружляли у хороводі. Свято були цікавим та захоплюючим.
Розважали малечу юні актори «Театру юного глядача» міського Палацу культури. У ролі Діда Мороза – Віктор Старостенко, а у чарівну Снігуроньку перевтілилася Ольга Іпатова.  Малеча була просто в захваті! 
«Дякую усім організаторам, власникам закладу та присутнім за таке чудове свято! Життя – не проста річ. Усіх нас чекають випробування»,  – відзначив міський голова Володимир Коваленко, вітаючи присутніх. – Але ви ж чудово знаєте, що під Новий рік мрії збуваються! Тож загадуйте мрії, бажання, розмірковуйте як прожили цей рік і плануйте, як має пройти наступний. Нехай у кожну вашу родину прийде мир, спокій, достаток, аби кожна дитинка на всій нашій землі була щасливою!». 
Після концертно-розважальної програми  на малечу чекали новорічні солодкі подарунки від мера. 

Корисні посилання