У Новій Каховці відбулась зустріч спортсменів з особливими потребами

13.12.2013 19:05:00

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України у Новій Каховці відбулась зустріч спортсменів з особливими потребами

На виконання нових соціальних ініціатив Президента України у читальному залі центральної міської бібліотеки під девізом «Поспішайте день починати з добра» відбулась зустріч спортсменів з особливими потребами. Свято було організовано спортивно-реабілітаційним клубом «Фенікс», обласним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» в Новій Каховці, міським відділом у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту.
Про досягнення «Інваспорту» в Новій Каховці розповіла його спеціаліст Оксана Чоловська. На протязі 2013 року представники клубу «Фенікс» стали переможцями та призерами змагань різних рівнів: чемпіонати світу, першості України, Херсонської області, міста Нова Каховка з різних  видів спорту. У числі спортсменів – переможців і дорослі, і діти. Привітати спортсменів прийшли секретар Новокаховської міської ради Олександр Лук’яненко, радник міського голови Юрій Кобцов, підприємці міста. Гості прийшли на свято не з порожніми руками.
Олександр Лук’яненко привітав учасників свята, вручив чемпіону Херсонської області зі стрільби з пневматичної гвинтівки Костянтину Морєву новеньку гвинтівку, яку придбали депутати міської ради від Партії регіонів. Юні учні музичної школи Маша Жаркова і Соня Креманська подарували учасникам свої виступи. Всі спортсмени були нагороджені дипломами та отримали подарунки від спонсорів. Для учасників свята було  організовано солодкий стіл. Працівники бібліотеки для гарного настрою підготували святкову програму і відеоряд. Радник міського голови Юрій Кобцов також зазначив: «Не силою м’язів, не швидкістю і не спритністю тіла звершуються великі справи, а мудрістю, авторитетом, зусиллями волі. Обмеження життєдіяльності не позбавляють цієї здатності, що й довели спортсмени з обмеженими можливостями кількістю привезених в місто перемог».

Корисні посилання