За останні 10 років у Новій Каховці не було закрито жодного позашкільного навчального закладу

25.11.2013 16:10:00

«За останні 10 років у Новій Каховці не було закрито жодного позашкільного навчального закладу, а міська влада докладає максимум зусиль, щоб ці заклади не тільки працювали, але й постійно зміцнювалась їх матеріально-технічна база», – наголосив заступник міського голови Вадим Мерзлов на нараді керівників позашкільних навчальних закладів

У листопаді 2013 року у малій залі засідань виконавчого комітету Новокаховської міської ради відбулася нарада керівників позашкільних навчальних закладів міста, на якій розглядалось питання щодо стану реалізації на території міської ради завдань, визначених соціальними ініціативами Президента України Віктора Януковича «Діти – майбутнє України». Нараду розпочав заступник міського голови Вадим Мерзлов, який зазначив: «На виконання завдань Президента України щодо забезпечення можливостей для розвитку творчих здібностей дітей у місті Нова Каховка функціонує мережа позашкільних навчальних закладів, які повністю фінансуються за рахунок коштів міського бюджету, а це близько 3 млн грн в рік. За останні 10 років у Новій Каховці не було закрито жодного такого навчального закладу, а міська влада докладає максимум зусиль, щоб ці заклади не тільки працювали, але й постійно зміцнювалась їх матеріально-технічна база».
У свою чергу начальник відділу освіти міської ради Оксана Якубова повідомила, що у Новій Каховці позашкільною освітою охоплено близько 50% дітей, для забезпечення потреб 1913 учнів загальноосвітніх навчальних закладів у додатковій освіті (на 1,4% більше, ніж у 2012 р.) було продовжено роботу 121 гуртка та тренувальних груп (на 0,8 % більше ніж у 2012 р.) за 9 профілями та 16 напрямками роботи. Педагогічні колективи позашкільних навчальних закладів, крім надання навчальних послуг, є активними учасниками суспільного життя громади міста. Так, протягом 2013 року було проведено 157 міських заходів, якими охоплено 4833 дитини. 106 найталановитіших дітей посіли призові місця у Всеукраїнських, обласних фестивалях, конкурсах, турнірах, змаганнях, естафетах, вікторинах, експедиціях. В усіх позашкільних закладах розпочато підготовку до заходів, які у 2014 році проходититмуть на загальнодержавному та регіональному рівнях.
Керівники навчальних закладів у ході наради презентували роботу по втіленню соціальних ініціатив Президента України у своїх навчальних закладах із застосуванням мультимедійних  засобів. Підводячи підсумки наради, Вадим Мерзлов зосередив увагу присутніх на тих завданнях, які постають перед міською владою у 2014 році – підняття рівня охопленості позашкільною освітою шляхом створення умов для розвитку творчих та спортивних здібностей кожної дитини, вирішення питання задоволення освітньо-культурних потреб дітей у сільській місцевості, можливість відкриття у 2014 році гуртків при загальноосвітніх закладах у сільських населених пунктах, які підпорядковані місту Нова Каховка.

Корисні посилання