У Новій Каховці за 2012 рік відремонтували 72 об’єкти

27.02.2013 00:58:00

У 2012 році за рахунок коштів бюджету Нової Каховки здійснювалися роботи по будівництву, реконструкції та капітальним ремонтам на 72 об’єктах, в тому числі на 2-х об’єктах на території Таврійської та Дніпрянської рад.

У 2012 році за рахунок коштів бюджету Нової Каховки здійснювалися роботи по будівництву, реконструкції та капітальним ремонтам на 72 об’єктах, в тому числі на 2-х об’єктах на території Таврійської та Дніпрянської рад. На 12 об’єктах здійснювалися роботи за рахунок внесків до статутних фондів комунальних підприємств. Про підсумки роботи відділу по виконанню ремонтно-будівельних робіт на об’єктах міської комунальної власності та виконання бюджету розвитку у 2012 році повідомляє у звіті начальник відділу капітального будівництва Світлана Гончаренко.
У 2012 році освоєно коштів бюджету на суму 9 776,024 тис. грн, у тому числі 100,7 тис. грн на  придбання медичного устаткування, 26,800 тис. грн – на капітальні видатки, 25, 947 тис. грн – на придбання інвентарю. На 3 737,685 тис. грн виконано робіт, придбано матеріалів та устаткування за рахунок коштів, направлених на поповнення статутних фондів комунальних підприємств. Обсяг виконаних робіт складає 96,6% до річного плану та 107% до аналогічного періоду попереднього року. 
З підприємств будівельної галузі, що виконали значні обсяги робіт на об’єктах міської комунальної власності у першому кварталі 2012 року було відзначено ПАТ “Херсоноблагробуд”, ПАТ “БМУ-8”, ПМП “Віра”, ТОВ “Монтажник”, ТОВ “Технотеплосервіс”, ТОВ “Южтехсторой”, ПП “Артемчук”, ПП “Алекс-строй-сервіс”, НДІпроектреконструкція, ТОВ “Проектний центр”, ПП “Улитич”.
Нагадаємо, що 26 лютого, відбулося засідання виконавчого комітету Новокаховської міської ради, на якому було розглянуто 47 питань. Виконавчий комітет Новокаховської міської ради відзначив цілеспрямовану систематичну роботу відділу по виконанню повноважень виконавчих органів місцевого самоврядування у сфері капітального будівництва, житлової політики, капітального ремонту та реконструкції об’єктів житлово-цивільного, комунального та інженерного призначення, координації будівельної діяльності підприємств-забудовників усіх форм власності на території міста. 

Корисні посилання