В Нововоронцовці розпочато інформаційну кампанію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

29.07.2019 13:21:57
В Нововоронцовці розпочато інформаційну кампанію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми

За оцінкою Міжнародної організації праці, жертвами примусової праці є 21 млн людей, серед яких найбільше жінок і дітей. Всесвітній день протидії торгівлі людьми проголошений Генеральною Асамблеєю ООН у 2013 році, починаючи з 2014 року світова спільнота відзначає його 30 липня.

Проблема торгівлі людьми – болісна тема для України. Складна економічна ситуація, високий рівень безробіття, недосконалість законодавства та правова необізнаність громадян є основними умовами, що сприяють поширенню цього явища. Прагнучи кращої долі, люди їдуть за кордон шукати роботу. Спритні ділки щороку використовують сотні таких шукачів.

В Нововоронцовському районі  соціальними службами розпочато інформаційну кампанію до Всесвітнього дня протидії торгівлі людьми. Основна мета акції – роз’яснити населенню існування проблеми торгівлі людьми, її форми та способи втягнення в експлуатацію. Так 26 липня та 29 липня 2019 року у Нововоронцовській районнїй філії ХОЦЗ на базі СПТЦ Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Бюро безоплатної правової допомоги було проведено семінари для шукачів роботи  з актуального  питання. Присутнім було продемонстровано фільм «Життя на продаж» та  працівники вищезазначених установ інформували громадян про першочергові заходи у разі ідентифікації себе, близьких або знайомих осіб жертвою трудового рабства.

Більшість людей вважає, що таке поняття, як торгівля людьми – це лише частина телевізійних новин та деяких іноземних фільмів, а рабство взагалі не існує в сучасному світі і давно відійшло у минуле. Але, на превеликий жаль, це не так! Тому, для того, щоб убезпечити себе від потрапляння у страшні тенета работоргівців, варто бути поінформованим та обізнаним.

 

Корисні посилання