В Нововоронцовському районі відзначили День усиновлення.

01.10.2019 12:13:01
В Нововоронцовському районі відзначили День усиновлення.

 

День усиновлення – свято України, яке відзначається 30 вересня та співпадає з днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії, що є символічним і уособлює віру в те, що кожна наша дитина буде виховуватися в родині, надію на об`єднання заради цього всього українського суспільства, плекання в душі кожного із нас великої мудрості і любові до дитини як найціннішого дару нашого життя.

27 вересня 2019 року з нагоди Дня усиновлення Нововоронцовським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно зі службою у справах дітей районної державної адміністрації та комунальної установи «Районний будинок культури» організовано та проведено урочисте привітання прийомних батьків, батьків – вихователів, опікунів. На сьогодні в районі функціонує 5 прийомних сімей, в яких виховуються 10 дітей, 6 дитячих будинків сімейного типу – 42 дитини, 29 опікунських сімей –  29 дітей.

З привітальним словом виступив голова районної державної адміністрації Василь Тітаренко та від імені голови обласної державної адміністрації нагородив прийомних батьків Почесною грамотою за вагомий особистий внесок у виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Свою вдячність присутнім висловили в.о. начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Юлія Хупавченко та фахівець із соціальної роботи Центру Юлія Бережна.

Також всі присутні родини, які прийняли в свій дім обділених батьківською ласкою дітей, отримали подяки голови районної державної адміністрації.

Після урочистої частини, працівники районного будинку культури привітали гостей святковим концертом.

Турбота держави ніколи не зможе замінити домашнього затишку, лагідних материнських слів, надійного батьківського плеча, бо саме в сім’ї закладаються основи фізичного і духовного здоров’я дитини, формуються її життєві цінності.

Висловлюємо велику вдячність всім, хто небайдужий до дитячої долі, дарує віру та надію на краще майбутнє.

 

Корисні посилання