В Нововоронцовському районі завершено акцію «16 днів проти насильства»

11.12.2019 11:44:57
В Нововоронцовському районі завершено акцію «16 днів проти насильства»

 

З 25 листопада по 10 грудня в усіх регіонах України пройшла акція «16 днів проти насильства», в рамках якої проведено заходи з попередження і подолання насильства в усіх його проявах. Дана акція ініційована Центром Жіночого Глобального лідерства у 1991 році з метою привернення уваги громадськості до проблем насильства в сім’ї, а також активізації діяльності державних структур і громадських організацій з метою захисту прав жінок та формування ненасильницької ідеології в суспільстві.

Протягом зазначеного періоду працівниками Нововоронцовського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (далі – Центр) проведено 7 інформаційно – просвітницьких заходів спільно з соціальними партнерами, а саме: відділом «Нововоронцовське бюро правової допомоги» Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, філією центру зайнятості, службою у справах дітей райдержадміністрації, районним сектором з питань пробації Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України та відділенням поліції.

Так, 10 грудня 2019 року завершальним заходом в рамках акції «16 днів проти насильства» став відеолекторій для учнів 5 класу Нововоронцовської ЗОШ №1 спільно з дільничними офіцерами відділення поліції на тему «Насильство в сім'ї». Учнів відповідно до їх віку було поінформовано про види та форми насильства, причини виникнення, хто може його вчиняти, алгоритм дій у разі потрапляння в негативну ситуацію та ін..

Діти активно обговорювали запропоновану тему та ставили безліч запитань щодо дій в тих чи інших ситуаціях. Наприкінці заходу фахівець із соціальної роботи Центру перевірила знання учнів щодо осіб, установ та організацій до яких в першу чергу необхідно звертатися у разі потреби.

Захист дітей від насильницьких посягань – першочерговий обов’язок всіх громадян. А навчати їх дбати про власну безпеку необхідно з раннього дитинства.

Корисні посилання