В обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни привітали ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14.12.2016 15:38:19
В обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни привітали ліквідаторів аварії на ЧАЕС

14 грудня в День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС в Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни відбулась урочиста зустріч за участю заступника директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Наталії Шахман та керівника громадської організації «Фонд інвалідів Чорнобиля+» Олега Лахнеко.

З нагоди свята інваліди-чорнобильці, що знаходяться на лікуванні в госпіталі, отримали квіти та подарунки, а також теплі слова вдячності. Головний лікар закладу Валерій Тимошенко побажав чорнобильцям міцного здоров’я, добра, щастя, миру і зазначив, що в ліквідаторів з’явилась можливість проходити обстеження та лікування в госпіталі ще в 2004 році за ініціативи та підтримки Департаменту охорони здоров’я.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Щирі слова вітання та низький уклін тим, хто пожертвував своїм здоров’ям для порятунку людства від наслідків техногенної катастрофи планетарного масштабу, висловила Наталія Шахман.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«14 грудня було завершено будівництво саркофага над зруйнованим енергоблоком ЧАЕС. Доки живуть ліквідатори аварії, доти живе й пам’ять про цю трагедію», – зазначив Олег Лахнеко. За його словами, громадська організація «Фонд інвалідів Чорнобиля+» співпрацює з госпіталем з 2012 року, забезпечуючи його розхідними матеріалами, меблями, тощо.

Наразі на лікуванні в закладі перебуває 10 ліквідаторів-інвалідів першої категорії внаслідок аварії на ЧАЕС. За 11 місяців 2016 року проліковано 113 осіб. Обстеження, лікування та харчування фінансуються за кошти обласного бюджету.

 

Корисні посилання