В обласному госпіталі привітали воїнів-інтернаціоналістів

12.02.2016 14:08:25
В обласному госпіталі привітали воїнів-інтернаціоналістів

Сьогодні, 12 лютого, з   нагоди   відзначення   Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-ї річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан в комунальному закладі «Херсонський обласний госпіталь інвалідів і ветеранів війни» для воїнів-інтернаціоналістів, які знаходяться на лікуванні в обласному госпіталі, відбулися урочистості та святковий концерт за участі художніх колективів області.

До привітань долучилася і перший заступник голови обласної державної адміністрації Валентина Січова.

«Я одна із вас, і розумію ваші проблеми, переживання та висловлюювам вдячність за те,що ви чесно і мужньо виконували свій військовий і громадський обов’язок далеко від Батьківщини», – наголосила Валентина Січова.

IMG_0893

Також з привітаннями до воїнів-інтернаціоналістів звернувсяголова обласної організації ветеранів Афганістану Володимир Столяр: «Сьогодні більше 100 наших побратимів знаходяться в зоні АТО, для них це вже друга війна, тому я хочу подякувати вам за мужність та незламний дух». Крім того, 5 воїнів-інтернаціоналістів були нагороджені грамотами, а двоє – медалями за звитягу.

Також з нагоди свята учні художньої школи підготували виставку малюнків,яку організували у коридорі госпіталя.

Довідка

Комунальний заклад «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради (далі – Госпіталь) є обласним спеціалізованим лікувально-профілактичним закладом для надання медичної допомоги інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, прирівняним до них за пільгами, «дітям війни» – інвалідам, жертвам нацистських переслідувань, інвалідам внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, хворим з кістково-гнійними захворюваннями.

 

Корисні посилання