В області проведено «Чистий четвер» по благоустрою населених пунктів

14.04.2017 07:23:12

13 квітня 2017 року в населених пунктах області проведено «чистий четвер» по наведенню порядку на території області.

Заходи проходили в усіх населених пунктах та за їх межами відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 березня 2017 року № 214 в рамках всеукраїнської щорічної акції «За чисте довкілля».

Участь в акції із благоустрою нашого Таврійського краю взяли молодь, громадські організації, підприємства, небайдужі мешканці, працівники місцевих адміністрацій, органів місцевого самоврядування.

Під час «чистого четверга» прибрані парки, сквери, упорядковано газони, квітники, приведено у належний стан прибудинкові території, здійснено прибирання вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, дитячих майданчиків, узбіччя доріг загального користування, інших об’єктів.

В обласному центрі традиційно до участі в акції були залучені структурні підрозділи обласної державної адміністрації, територіальні підрозділів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, якими проведено прибирання та приведення у належний санітарний стан територій парку «Херсонська фортеця», меморіального комплексу «Слави», бульвару Мирний, скверу ім.Пушкіна, в’їзних доріг в місто.

Зроблений ще один крок до покращання благоустрою нашої області!

Корисні посилання