В області розпочато призначення допомоги на дітей віком до 10 років фізичним особам-підприємцям

19.05.2020 09:31:01
В області розпочато призначення допомоги на дітей віком до 10 років фізичним особам-підприємцям

В області розпочато призначення допомоги на дітей віком до 10 років фізичним особам-підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку.

Нагадуємо, що для виплати допомоги на дітей допомоги на дітей фізичним особам ― підприємцям, які обрали спрощену систему оподаткування і належать до першої та другої групи платників єдиного податку до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або проживання необхідно надати наступні документи:

- заяву із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку;
- копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
- довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
- копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
- копію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Заяву про призначення вказаного виду державної допомоги можна подати в електронному вигляді через інформаційні системи Мінсоцполітики.

Корисні посилання