В області ведеться підготовка до опалювального сезону 2019-20 року

29.07.2019 10:51:48
В області ведеться підготовка до опалювального сезону 2019-20 року

Сьогодні, 29 липня, під час селекторної наради щодо обговорення шляхів вирішення актуальних питань розвитку області, яку провів очільник області Юрій Гусєв, розглянули питання процесу підготовки Херсонщини до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2019/20 року.
Заступник директора Департаменту житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Віктор Рассолов поінформував, що підготовка ведеться за планом і наразі до опалювального сезону в області готові понад п’ятдесят відсотків підприємств і домогосподарств.


«Питання виконання заходів щодо підготовки до опалювального сезону контролюється. Систематично співпрацюємо з головами райдержадміністрацій, об`єднаних територіальних громад, органів місцевого самоврядування», - відзвітував Віктор Рассолов.
Голова обласної державної адміністрації Юрій Гусєв наголосив:


«Люди чекають від нас дій, спрямованих на вирішення їх проблем. Є невирішене питання щодо виплати заробітних плат на Херсонській ТЕЦ. Саме тому на цьому тижні на підприємстві відбудеться виїзна нарада за участі правоохоронних органів і якщо будуть виявлені порушення, будемо піднімати питання щодо кадрових змін».Корисні посилання