В області 880 млн грн передбачено на компенсацію населенню по субсидіям

13.07.2016 12:18:12
В області 880 млн грн передбачено на компенсацію населенню по субсидіям

«На сьогодні в Херсонській області передбачено 880 млн грн на компенсацію населенню по субсидіям. Людям необхідно йти і оформляти субсидії. Але деякі представники політичних сил зараз нав’язують людям свої страхи, щоб в короткий термін отримати максимальні політичні дивіденди перед виборами», – наголосив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв під час прямоефірної телепередачі «Від першої особи» на ТРК «Скіфія».  

Він повідомив, що із 880 млн грн вже 487 млн освоєно херсонцями, тобто понад 50%. Більше того, відповідно до рішення Кабінету Міністрів України ще на 86 млн збільшено обсяг видатків на компенсацію населенню по субсидіям для Херсонської області.

«Жодних проблемних питань між мешканцями області та відділами соціального забезпечення населення немає. Саме тому відповідно до рішення колегії ОДА доручено районним відділам соцзахисту організувати чергування у вихідні дні, щоб кожна людина могла витратити не більше 15 хвилин для оформлення субсидії: написати заяву, подати декларацію», – зазначив голова обласної державної адміністрації.

Також Андрій Гордєєв зазначив, що Бюджетний кодекс України та законопроект про соціальних захист гарантують українцям і безпеку житла, і відсутність боргів у наступних поколінь. «В їх положеннях передбачено, що субсидія надається на безповоротній основі людям відповідної категорії, які потребують соціального захисту», – резюмував очільник області та висловив впевненість, що херсонці – народ мудрий і не дозволить себе використати в політичних іграх.

Корисні посилання