В області презентували інноваційний проект для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра»

30.03.2016 15:05:12
В області презентували інноваційний проект для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра»

Сьогодні, 30 березня, в Херсонському обласному центрі зайнятості під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Валентини Січової відбулося засідання за «круглим столом» щодо впровадження обласного інноваційного проекту для учнівської молоді «Обласний профіквест «В долонях степу і Дніпра», в рамках якого відбулося обговорення та презентація проекту.

В заході взяли участь представники структурних підрозділів облдержадміністрації, Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім.Дніпрової Чайки, Херсонського обласного відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Відкриваючи засідання Валентина Січова наголосила на важливості в області такого проекту: «Організатори даного проекту об’єднали свої зусилля для того, щоб формувати учнівську молодь, її світогляд, яка зараз знаходиться у надзвичайно скрутній ситуації. І сьогодні ми робимо перший крок для цього, цей внесок обов’язково дасть свої плоди та гарні результати».

Так, під час презентації директор Обласного центра зайнятості Євгеній Єрашов зазначив, що даний проект впроваджується з метою сприяння національно-патріотичному вихованню шкільної молоді, забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання молодіжного безробіття, розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку області.

У свою чергу директор Департаменту з питань внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації Ольга Савенко зазначила, що в межах компетенції всебічно сприятиме впровадженню проекту, зокрема вона запропонувала допомогу у проведенні для учнівської молоді фахових тренінгів з журналістики.

Обговоривши вказану тематику учасники «круглого столу» оцінили запропонований проект як такий, що сприятиме розвитку свідомості молодих людей щодо історичної, культурної та природної спадщини своєї Батьківщини, а також побудові власної професійної кар’єри, запобігатиме молодіжному безробіттю.

Довідково. Етапи реалізації Проекту: І етап – організаційний (січень-червень 2016 року), ІІ етап – навчально-дослідницький (червень 2016 – квітень 2017 років), ІІІ етап – підсумковий (травень 2017 року).

Протягом етапів передбачається робота учасників над груповими та індивідуальними проектами, участь у екскурсії, проведення учасниками соціологічного дослідження, участь у обласних вебінарах, скайп-конференціях, щомісячна презентація результатів виконаної роботи на web–сторінці проекту та на сторінках груп у соціальних мережах Facebook, ВКонтакте.

Основні завдання Проекту:

поглиблене вивчення школярами рідного краю, його унікальних природних та культурно-історичних пам’яток;

  • сприяти вихованню в учнівської молоді патріотизму, бажання працювати на благо своєї вітчизни;
  • популяризація серед учнівський молоді актуальних на ринку праці Херсонщини професій туристично-рекреаційного спрямування;
  • сприяння ефективній зайнятості молоді, успішній побудові майбутньої професійної кар’єри.

 

Корисні посилання