В області триває робота по підготовці укриттів та сховищ

08.10.2014 17:32:00

Голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов із робочим візитом відвідав Скадовський район, де особисто провів засідання Ради оборони Херсонської області з питань виконання першочергових завдань щодо належної організації територіальної оборони області

Голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов із робочим візитом відвідав Скадовський район, де особисто провів засідання Ради оборони Херсонської області з питань виконання першочергових завдань щодо належної організації територіальної оборони області. Одним із основних питань, які розглядались було визначення захисних споруд, які призначені для укриття від засобів масового ураження найбільшої робочої зміни об’єктів, що продовжують роботу в особливий період та надзвичайних ситуацій у мирний час. Для укриття населення використовуються найпростіші укриття (підвальні приміщення багатоповерхівок, підвальні приміщення приватного сектору).
Планом укриття населення в області нараховується 159 сховищ та 483 протирадіаційних укриттів загальною місткістю 160841 осіб. Для укриття населення сільської місцевості та приватного, сектору міст та районів області проведена робота щодо уточнення наявності підвальних приміщень (погребів), які можуть бути використані для зазначеної цілі. В області нараховується біля 194,0 тис. погребів. На даний час, фахівцями управління житлово-комунального господарства облдержадміністрації уточнено перелік найпростіших укриттів (підвальних приміщень багатоповерхових будинків). 
Кількість таких будинків, у яких підвальні приміщення знаходяться у задовільному стані та на теперішній час можуть використовувати для укриття населення у разі виникнення надзвичайної ситуації, становить 823 одиниць. У підвальних приміщеннях цих житлових будинків проведено санобробку, проведено роботу з прибирання сміття, відновлено освітлення. З метою максимального забезпечення укриття населення планом заходів підготовлено картографічні матеріали за результатами обстеження даних споруд по місту Херсону. Відповідну роботу з наданням картографічних матеріалів організовано в районах Херсонської області.

Корисні посилання