В останню путь провели бійця АТО Юрія Іржика

02.06.2016 11:06:51
В останню путь провели бійця АТО Юрія Іржика

27 травня 2016 року в останню путь рідні та близькі, бойові побратими, керівництво області та району, школярі, мешканці селища проводжали бійця АТО, земляка, товариша Юрія Іржика, який 23 травня 2016 року загинув під час виконання службових обов’язків поблизу Донецька.

Юрій Іржик пішов до армії за мобілізацією. Служив заступником начальника 21-го БТрО Херсонської області «Сармат» (в/ч польова пошта В2604 у Донецькій області Волноваського району село Павлопіль).

Юрій був дуже світлою та життєрадісною людиною. Завжди усміхнений, жартівливий «Йожик», як його називали товариші, був сміливим воїном, хорошим товаришем.

На жаль, під час розвідки на Маріупольському напрямку Юрій з товаришами наштовхнулися на диверсійно-розвідувальну групу противника. І вже близько 10.00 год. 23 травня 2016 року під час мінометного обстрілу життя хлопця раптово обірвалося. Той день видався теплим і світлим, як саме життя Юрія…

Він, як і тисячі українських патріотів, вірив, що здолає ворога, але не судилося. Його життя трагічно обірвалось на шляху до перемоги.

Загиблому було всього 28 років.

Вічна пам’ять нашому герою!

– Ало, матусю, чуєш, я вмираю.
За мою душу Бога помоли.
Я впевнений, нас заберуть до раю
Тому що в пеклі ми уже були…

Корисні посилання