В смт Білозерка близько 100 декламаторів змагались у конкурсі «Наша земля – Україна»

27.11.2014 18:59:00

В смт Білозерка на базі багатопрофільної гімназії відбувся районний конкурс юних майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», в якому взяли участь 94 кращі декламатори

В смт Білозерка на базі багатопрофільної гімназії відбувся районний конкурс юних майстрів художнього читання «Наша земля – Україна», в якому взяли участь 94 кращі декламатори – переможці шкільних етапів конкурсу з 25 загальноосвітніх шкіл району та центру творчості дітей та юнацтва.
 
Змагання відбувалось у трьох вікових групах та у номінації «Автори – виконавці». Оцінювало виступи учасників компетентне журі з провідних спеціалістів Херсонського державного будинку художньої творчості, Білозерської центральної бібліотечної системи, Центру творчості дітей та юнацтва, редакції районної газети «Придніпровська зірка». Більшість своїх виступів юні читці присвятили мужнім воїнам Збройних Сил України, які боронять незалежність нашої держави на Донбасі.
 
Члени журі визначили переможців та відзначили високий рівень виконавської майстерності та художнього читання  юних декламаторів, які отримали відзнаки від районної державної адміністрації та запрошення взяти участь в обласному конкурсі, який відбудеться 29 листопада на базі Херсонської гімназії №3.

Корисні посилання