У смт Каланчак відбувся мітинг-реквієм, присвячений вшануванню учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

15.12.2014 18:42:00

12 грудня 2014 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС керівники району та селища поклали квіти до пам’ятного знака «Жертвам Чорнобильської катастрофи» та взяли участь у мітингу-реквіємі

12 грудня 2014 року з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС керівники району та селища поклали квіти до пам’ятного знака «Жертвам Чорнобильської катастрофи» та взяли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому цій трагічній події.
Біля пам’ятного знаку «Жертвам Чорнобильської катастрофи» також зібралися керівники та працівники усіх управлінь, відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації та громадськість селища. Численні слова вдячності ліквідаторам аварії на ЧАЕС пролунали від заступника голови райдержадміністрації Максима Добровольського.
Під час мітингу було зазначено, що поміж тих, хто брав участь у ліквідації аварії на ЧАЕС, були і їх земляки, яких було 27 чоловік, 6 із них пішли з життя (Іван Канєвський, Сергій Порхун, Сергій Завадський, Максим Сопот, Олексій Кравченко, Галина Дерманська). Завершився мітинг хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятного знаку ліквідаторам-чорнобильцям Каланчацького району.

Корисні посилання