У користування армії передано приміщення непрацюючого дитячого оздоровчого закладу

03.10.2014 22:10:00

Учора, 2 жовтня 2014 року, під час робочого візиту до Скадовського району голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов відвідав дитячий оздоровчий заклад «Орлятко», який передано у користування армії

Учора, 2 жовтня 2014 року, під час робочого візиту до Скадовського району голова обласної державної адміністрації Андрій Путілов відвідав дитячий оздоровчий заклад «Орлятко», який передано у користування армії.
«Цей заклад уже протягом тривалого часу не працює, тому було вирішено передати його у тимчасове користування нашим військовим, зокрема для проживання та ведення тактичних занять», – повідомив Андрій Путілов.
За словами голови Скадовської райдержадміністрації Юрія Бобилєва, приміщення оздоровчого закладу придатні лише для літнього проживання, оскільки зовсім не мають опалення. Але самі військові запропонували обігріватися у зимовий період пічками-буржуйками. До того ж, заклад має велику територію, спальні корпуси, їдальню тощо. 
Разом з тим, військовий комісар обласного військового комісаріату Сергій Кока повідомив про те, що обласна державна адміністрація забезпечила увесь особовий склад батальйону територіальної оборони зимовим одягом. «Так, на сьогодні закуплено 500 військових зимових форм, 500 балаклав, 500 зимових светрів», – сказав Сергій Кока.
«Я вдячний Юрію Бобилєву за проведену роботу. Скадовськ є наочним прикладом того, як повинні працювати голови райдержадміністрацій та виконуватися завдання, поставленні Президентом та головою обласної державної адміністрації, – відзначив Андрій Путілов та додав, – Всі військовослужбовці, що несуть службу на Херсонщині, у холодний період року мають перебувати виключно у теплих та комфортних умовах».
Також під час візиту до Скадовського району голова обласної державної адміністрації перевірив облаштування блокпостів біля с.Антонівка та с.Ульянівка. 

Корисні посилання