В райдержадміністрації триває робота по підготовці до видання книги про Каховщину

18.04.2018 14:11:30
В райдержадміністрації триває робота по підготовці до видання книги про Каховщину

 

Сьогодні відбулося чергове засідання організаційного  комітету з підготовки та відзначення 95-річчя Каховського району під головуванням заступника голови районної державної адміністрації  Ольги Вакулич. Приводом для зустрічі стала організаційні питання щодо підготовки матеріалів для написання книги про Каховщину. У засіданні взяли участь члени оргкомітету- Тетяна Васильєва, Юлія Калініченко, Тетяна Калініченко, Володимир Любак, Інна Бальошенко, а також запрошені Світлана Сидьолкіна, директор Каховського історичного музею та Яна Тарабанова, завідувач районного методичного центру.

Слід зазначити, що ідея написання книги про край-легенду виникла у керівництва району вже давно, а приводом втілення задуму стала 95-та річниця відзначення району. Кошти на видання книги передбачені в районному бюджеті заходами районної програми інформатизації на поточний рік.

В ході робочої наради вирішувалася  концепція створення книги та формат подання матеріалів. В результаті обговорення вирішено, що до книги увійдуть матеріали про історію створення населених пунктів району та результати добровільного об’єднання громад, а також тематичні галузеві матеріали із відзначенням здобутків та перспектив розвитку. На сьогодні вже визначено структуру видання, джерела фінансування та видавництво, перелік текстових матеріалів, які будуть взяті до роботи про історію сіл та увійдуть до видання, а також членів робочої групи, що здійснюватимуть вичитку та редагування текстів. Керівникам структурних підрозділів надано завдання підготовати тематичні матеріали та фото про сучасний розвиток галузі. Назва книги поки що триматиметься у секреті.

Отже будемо сподіватися що результатом плідної роботи вже до дати проведення головного урочистого заходу з нагоди річниці  створення району стане вихід у світ видання про рідну Каховщину з її історією та сучасністю, а також є усі передумови перевидання в недалекому майбутньому першого тому про Каховський край книги «Квітуй, зростай, Каховщина моя!».

Корисні посилання