В райдержадміністрації проведено засідання комісії ТЕБ та НС

24.11.2016 16:46:39
В райдержадміністрації проведено засідання комісії ТЕБ та НС

24 листопада 2016 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Олександровича Шевченка відбулось планове засідання комісії ТЕБ та НС, на якому були розглянуті наступні питання:

  1. Про затвердження схеми розташування полігону для знищення вибухонебезпечних предметів на території району.
  2. Про затвердження переліку споживачів, на яких поширюється обмеження питного водопостачання до рівня екологічної броні на 2017 рік.
  3. Про внесення змін до організаційної структури та керівного складу спеціалізованих служб та формувань районної ланки територіальної підсистеми ЄДСЦЗ України.

Полігон для знищення вибухонебезпечних предметів, який існував в попередні роки не відповідав вимогам по вибуховій потужності можливих знищуваних пристроїв (відстань до будівель, рельєф місцевості).  Тому, за рішенням районної постійної комісії ТЕБ та НС. У квітні 2016 року, представниками комісії було визначено місце неподалік Василівської балки та складено схему нового полігону, який відповідає вимогам по всім критеріям безпеки життєдіяльності.

Комісією затверджено перелік споживачів, на яких поширюється  обмеження    питного водопостачання до  рівня екологічної броні – мінімального рівня  використання  питної  води з  метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру (тобто: в разі виникнення нештатної ситуації, цим споживачам не може бути обмежене водопостачання нижче мінімального рівня  використання  питної  води). В основному, це потенційно небезпечні об’єкти та об’єкти підвищеної небезпеки району.

Згідно Кодексу цивільного захисту України, на кожному підприємстві, організації, в кожній установі з кількістю працюючих більш ніж 50 робітників, які мають спеціальну техніку та транспорт, на всіх потенційно небезпечних об’єктах та об’єктах підвищеної небезпеки району, повинні бути створені спеціалізовані служби та формування для виконання задач цивільного захисту на даних об’єктах. Для виконання завдань цивільного захисту, районного рівня, об’єктові формування  об’єднуються в районні формування. Ці формування підпорядковуються керівникам спеціалізованих служб районної ланки ЦЗ та можуть бути використані для виконання масштабних аварійно-відновлювальних робіт, медичної допомоги, пожежогасіння, евакуації, матеріального забезпечення, хімічної розвідки, захисту рослин і тварин, охорони правопорядку та інших.

Комісією затверджені зміни до нормативних документів та проведена реорганізація служб та формувань сил та засобів Каховської районної ланки Херсонської обласної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту України.

Корисні посилання