В районі підсумовано проходження опалювального сезону та розпочато підготовку до наступного

26.04.2018 07:24:12
В районі підсумовано проходження опалювального сезону та розпочато підготовку до наступного

25 квітня голова райдержадміністрації провів чергове засідання колегії. В засіданні взяли участь голови сільських рад, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, районних установ, організацій,  представники новостворених громад, преси.

Перше питання засідання колегії було присвячене одному з актуальних питань в районі - проходженню опалювального сезону . Начальник відділу з питань житлово-комунального господарства, інфраструктури та цивільного захисту районної державної адміністрації Вячеслав Гребінь доповів про  підсумки роботи житлово-комунального комплексу та соціальної сфери району в осінньо-зимовий період 2017-2018 років наголосивши на тому, що в цілому опалювальний сезон пройшов на достатньому рівні, але у зв’язку з виникненням в районі надзвичайної ситуації, пов’язаної з погіршенням погодних умов у кінці лютого та початку березня здійснювався постійний моніторинг стану забезпеченості життєдіяльності населення водопостачанням, електроенергією, спроможністю користуватися автомобільними дорогами. Відбувалося цілодобове чергування на випадок створення заторів на автодорогах, вимушеного зупинення автомобільного транспорту у зв’язку з ожеледицею, сніговими заметами, хуртовиною. Швидке реагування чергових відповідних служб, організацій дозволило вчасно прийняти дії щодо недопущенню виникненні заторів та їх своєчасного усунення. Під час ускладнення погодних умов мали місце перебої у постачанні електроенергії та водопостачання населених пунктів району, про що одразу повідомлялось відповідним черговим та своєчасно було усунуто несправність. Також у зимовий період було прийняті рішення про тимчасове припинення навчального процесу у зв’язку перевищенням епідемічного порогу.

Як зазначив доповідач, результати проведеного аналізу опалювального сезону свідчать, що районна влада та керівники установ належним чином спрямували організаційно-господарську діяльність всіх підвідомчих об’єктів на виконання заходів з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, цим самим забезпечили стале функціонування об’єктів соціально-побутової  сфери району.

«Всі недоліки, які мали місце, усувалися своєчасно, а інформація щодо виявлених порушеннях проаналізована та врахована при розроблені заходів щодо забезпечення сталої роботи житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери в наступний осінньо-зимовий період- підсумував доповідач та визначив коло питань, яким треба приділити особливу увагу та потребують вирішення: підтримка державної політики по впровадженню енергозберігаючих заходів, спрямованих на скорочення та заміщення споживання природного газу в соціально-бюджетній сфері та своєчасне укладання договорів на постачання природного газу, проведення тендерних процедур на закупівлю палива для закладів соціально-бюджетної сфери.

Підводячи підсумок Валерій Миколайович зосередив увагу на заборгованості центральної районної лікарні перед КПУ «Каховводоканал» і ТОВ «Енергогрупп» що виникла станом на 01 квітня та з метою з’ясування її наявності та причин виникнення надав  доручення керівнику медичної установи щодо надання ним відповідних роз’яснень.

Колегіально роботу по  проведенню в районі опалювального періоду осінньо-зимового сезону 2017/18 року визнано задовільною, а задля якісної підготовки до наступного опалювального сезону та з метою створення належних умов для сталої роботи об'єктів життєзабезпечення району в осінньо-зимовий період було намічено відповідні  заходи, з урахуванням тогорічних недоліків, утворено комісію та затверджено графік обстеження цією комісією житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери.

Корисні посилання